Oni już nam zaufali

Ambasadorzy Marki

Fighters’ Club

Ambasadorzy marki Fit by Nature

Rafał Simonides

Rafał Simonides

Najbardziej utytułowany polski zawodnik boksu tajskiego. Wielokrotny Mistrz Świata World Muaythai Council. Zwycięzca Pucharu Europy IFMA z 2006r. Pierwszy i jak do tej pory jedyny Polak, który dostąpił zaszczytu stoczenia walki przed obliczem Króla i Królowej Tajlandii. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy trenera Reprezentacji Polski w muay thai.

Norbert ‘Noras’ Dąbrowski

Norbert ‘Noras’ Dąbrowski

Bokser, który swoją przygodę ze sportem zaczynał w klubie sportowym Gwardia Warszawa. Zanim przeszedł na zawodowstwo stoczył ponad 170 walk, z czego około 140 wygranych. Wielokrotny Mistrz Polski Juniorów. Od 2010 roku walczy na ringu zawodowo. Ma na koncie 25 walk, w tym 19 wygranych i ma apetyt na zdecydowanie więcej.

Krzysztof Drzazgowski

Krzysztof Drzazgowski

Utalentowany pięściarz, znany ostatnio bardziej ze swoich osiągnięć trenerskich. Prowadził takich bokserów jak Mariusz Wach czy Ewa Brodnicka. Obecnie opowiada za treningi Norberta ‘Norasa’ Dąbrowskiego. Jako trener wciąż uwielbia ruszać się na ringu.

Sasha Sidorenko

Sasha Sidorenko

Karierę sportową zaczynała od karate i kick boxingu, gdzie ostatecznie sięgnęła po Puchar Świata. Zdominowała ukraińskie ringi 7-krotnie zdobywając tytuł Mistrzyni Ukrainy w boksie olimpijskim. Ma za sobą liczne występy podczas Mistrzostw Europy i Świata. Po przeprowadzce do Polski w 2014 rozpoczęła zawodową przygodę z boksem. Przez wielu uznawana za murowaną pretendentkę do pasa Mistrzyni Europy.